Завтра для всіх українських школярів відбудеться урок у прямому ефірі

В Україні вперше пройде урок у прямому ефірі, який охопить всі школи – це буде Всеукраїнський урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії». Розпочнеться урок 12 жовтня об 11.00 на порталі segodnya.ua.

Його організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «HR YOU» за сприяння Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук.

Участь візьмуть зіркові гості:

Євген Клопотенко – шеф-кухар, телеведучий, входить у ТОП-50 кращих кухарів світу, Жан Беленюк – Олімпійський чемпіон Токіо-2021, та інші.

Вони поділяться історіями свого успіху: як досягти міжнародного визнання, працюючи в Україні.

Також на учнів з понад 15 000 шкіл з усіх регіонів України чекає майстер-клас «Як визначити найкращу професію для себе» від провідної кар’єрної радниці для підлітків, яка проводить консультації для дітей в різних країнах світу, Ганни Різніченко.

А наприкінці уроку буде презентована можливість кожному українському школяру визначити власні здібності та таланти й свідомо зробити вибір – ким працювати в майбутньому.