МОЗ: лише 4 області відповідають показникам «жовтої» зони, інші регіони — «помаранчеві» або «червоні»

Показники лише чотирьох областей — Вінницької, Закарпатської, Кіровоградської та Полтавської — досі відповідають критеріям «жовтої» зони карантину. Ще 15 регіонів відповідають «помаранчевій» зоні та шість — «червоній».

Про це свідчать дані МОЗ станом на 24 жовтня.

Так, до «помаранчевої» зони належать Київ, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області.

«Помаранчева» зона не передбачає додаткових карантинних обмежень. Вона є свідченням того, що регіон наближається до «червоної» зони.

Відповідно до даних МОЗ, показники Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Херсонської областей відповідають «червоній» зоні.

МОЗ щодоби відстежує у регіонах рівень захворюваності на COVID-19, госпіталізації, тестування тощо. Однак запроваджує ту чи іншу зону комісія з надзвичайних ситуацій.

Відповідно до її рішень Херсонська, Сумська, Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області вже у «червоній» зоні. З 26 жовтня туди потраплять Рівненська та Миколаївська області.

«Червона» зона передбачає найжорсткіші обмеження, проте для вакцинованих передбачені певні бонуси.

джерело