В “Укразалізниці” повідомили про подорожчання квитків через індексацію пасажирських тарифів

В Україні з березня відбудеться індексація цін на проїзд у залізничному транспорті. Вартість квитка з Києва до Львова зросте з 190 грн до 232 грн. Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram-канал “Укрзалізниці”.

“Нарешті питання індексації пасажирських тарифів, які з 2018 року не індексувалися, незважаючи ні на рівень інфляції, ні на курс валют, піднялося до обговорення на державному рівні. І хоча запланована індексація далека від покриття існуючих витрат (наприклад, вартість плацкарту з Києва до Львова зросте з 190 грн до 232 грн – при цьому, поступово з березня по грудень), радує вже той факт, що питання стоїть на порядку денному профільного міністерства”, – йдеться у повідомленні.

В “Укрзалізниці” зазначили, що сподіваються, що результатом співпраці з Міністерством інфраструктури стане розширення програми лояльності й знижок та підвищення якості послуг.

Нагадаємо, \”Укрзалізниця\” заклала в свій фінансовий план на 2021 рік плавне збільшення тарифів на пасажирські перевезення на 2% в місяць, починаючи з 1 березня, щоб інвестувати в поліпшення якості послуг, що надаються.

джерело