На черговій сесії депутати Каховської райради розглянули 28 питань

У четвер, 20 вересня,  в залі районного будинку культури відбулась ХХVІIІ сесія VII скликання. На сесії були присутні 26 депутатів районної ради.

Перед початком розгляду питань порядку денного голова районної ради Тетяна Тертична та голова райдержадміністрації Валерій Салтиков урочисто вручили відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” каховскьим волонтерам Юрію Кифоруку, Юрію Міхалевичу, Данилу Репілевському, Віктору Найдьонову, Володимиру Галкіну.

Потім відбулось нагородження кращих приватних підприємців, які вносять вагомий внесок в розвиток економіки району в  рамках виконання програми підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-2019 роки.

Згідно порядку денного сесії депутати розглянули 28 питань.

Серед них питання стосовно стану виконання програми соціально-культурного розвитку Каховського району за І півріччя 2018 року та районного   бюджету   за   І   півріччя   2018 року.

У порядку інформації було заслухано заступника начальника Каховського відділу поліції про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського  порядку на території Каховського району та результати  діяльності Каховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області за І півріччя 2018 року.

Перший заступник прокурора Каховської місцевої прокуратури поінформував про стан законності в Каховському районі,  заходи її зміцнення та результати діяльності Каховської місцевої  прокуратури за  І півріччя 2018 року.

В рамках реалізації медичної реформи було прийнято рішення щодо реорганізації Каховської центральної районної лікарні.

Депутатський корпус затвердив 2 порядки проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних закладів: охорони здоров’я та культури Каховської районної  ради, а також 2 звіти про роботу комунальних закладів  за 2017 рік та І півріччя 2018 року: Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки та Районного центру дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради.

Внесено зміни до 5 програм: підтримки малого та середнього підприємництва в Каховському районі на 2017-2019 роки; щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян Каховського району; підготовки та відзначення в 2018 році 95 річниці утворення Каховського району; «Розвиток освіти Каховського району» на 2018-2021 роки; розвитку первинної медико – санітарної  допомоги  в  Каховському районі  та  підтримки комунального некомерційного підприємства «Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги  Каховської районної  ради» на 2018-2021 роки.