Лук’яненко готується до переїзду в Херсон

Колишній секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко може стати заступником міського голови Херсона Ігоря Колихаєва.

На сайті Херсонскої міської ради оприлюднено проєкт рішення «Про затвердження Лук’яненка О.В. на посаді заступника Херсонського міського голови Херсонського району Херсонської області з питань діяльності виконавчих органів ради». У разі його ухвалення Лук’яненко приступить до обов’язків заступника мера обласного центру з 1 березня.

Нагадаємо, що у жовтні минулого року Олександр Лук’яненко був обраний депутатом Новокаховської міськради від партії Ігоря Колихаєва «Нам тут жити». До цього він протягом 14 років був секретарем міської ради, обираючись почергово депутатом від партії «Відродження», Партії регіонів та Партії місцевого самоврядування.

Останніми роками ім’я Олександра Лук’яненка було пов’язане з численними скандалами: обранням в раду в 2015 р. за списками ПМС, у той час як він залишався членом Партії регіонів, будівництвом багатоповерхівок на місці зруйнованих міськво і вечірньої школи, перебудовою так званої школи №11, проштовхуванням сумнівного проєкту будівництва комплексу «Н2О» та інше.