У Великолепетиській територіальній громаді планують створити молодіжну раду

Молодіжну раду планують створити у Великолепетиській територіальній громаді з метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю, для забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя громади.

Про це повідомляє Великолепетиська селищна рада.

Учасники Молодіжної ради матимуть можливість ознайомитися з діяльністю органів місцевого самоврядування селища, району, області, комунальних підприємств, організацій селища, реалізовувати соціальні проекти та вступати у діалог з органами влади.

Молодіжна рада буде незалежною у прийнятті рішень, впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення соціально-економічних питань, питань у сфері культури, спорту, освіти, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Контакти ініціативної групи з формування молодіжної ради: смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3 (відділ соціально-культурної сфери), тел. 0506290715, електронна адреса: [email protected].