У Новій Каховці пройдуть тренінги для авторів проєктів громадського бюджету

КП «Агенція регіонального розвитку» запрошує мешканців Новокаховської громади взяти участь у тренінгах для авторів проєктів громадського бюджету.

КП «Агенція регіонального розвитку» продовжує супроводжувати впровадження громадського бюджету на території Новокаховської міської тергромади. Після першого ознайомчого семінару, який проходив в онлайн-режимі, на черзі тренінги для авторів проєктів, які пройдуть у звичному для всіх оффлайн-форматі.

Агенція запрошує мешканців Новокаховської громади взяти участь у тренінгах на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет Новокаховської міської ТГ», які пройдуть 1 та 2 березня о 14:00 у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому.

Тренінги підготовлені КП «Агенція регіонального розвитку» у співпраці із проєктом UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри .

Під час заходу учасники – майбутні автори проєктів отримують інформацію про ключові принципи громадського бюджету та ознайомляться з правилами подачі проєктів та їх відповідності вимогам положення, а також бланком проєкту, вимогам до нього, вимогам до складання бюджету проєкту. Також дізнаються про етапи бюджету участі та як вони будуть проходити на території Нової Каховки.

Наприкінці тренінгу пройде практична частина, яка допоможе відпрацювати отримані теоретичні знання: обговорення ідей, заповнення бланку проєктної заявки та презентація ідей присутнім. Після всіх презентацій пройде розбір помилок та обговорення пріоритетних напрямів підготовки проєктів бюджету участі Нової Каховки-2021.

Тренінги проведуть запрошена експертка з питань впровадження Громадського бюджету та Шкільного громадського бюджету у м. Запоріжжя Катерина Акула разом із представниками КП «Агенція регіонального розвитку».