Реконструкція міської лікарні Таврійська: що зроблено та яка допомога потрібна

У вівторок, 23 лютого, відбулась робоча зустріч міського голови Таврійська Миколи Різака з головою Каховської районної ради Валерієм Брусенським, повідомляє Таврійська міська рада.

Під час зустрічі Микола Різак розповів про відкриття 2 березня адміністративного корпусу міської лікарні, де також буде розташована станція швидкої допомоги, про хід реконструкції терапевтичного відділення, яке повинно запрацювати до початку літа. Наразі створено комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Таврійськ», яке вже встигло пройти державну реєстрацію. Наступне, над чим працює міська влада, це отриманняя ЦПМСД ліцензії на зайняття медичною практикою.  

Але все це долається з дуже великими проблемами, насамперед, через відсутність підтримки з боку держави. Все, що вже зроблено в міській лікарні, фінансувалося виключно з місцевого бюджету.

Міський голова нагадав, як перед президентськими виборами до Таврійська приїжджала депутат Верховної Ради Вікторія Вагнер. Як медичний працівник, вона з цікавістю оглянула будівництво, де була вражена масштабом робіт. Тоді вона обіцяла допомогти Таврійську з фінансуванням з державного бюджету, але не склалось.

В свою чергу, Валерій Брусенський пообіцяв зустрітися з Вікторією Вагнер, щоб обговорити з нею, що сьогодні можна зробити для закінчення реконструкції міської лікарні Таврійська.