Підполковник Євген Проскурович служить на Херсонщині у ракетних військах майже 20 років

Підполковник Євген Проскурович служить у ракетно-зенітних військах 18-й рік. Зараз він – командир дивізіону, який розташований у Новій Каховці. Чому обрав таку професію, чоловік розповів кореспондентам Суспільного.

На службу до ракетних військ Євген Проскурович пішов після закінчення Харківського військового університету, де навчався на спеціальності комплекси та озброєння зенітно-ракетних військ великої і середньої дальності.

“Це – дуже важливий рід військ, враховуючи те, що зенітно-ракетні війська – це тактико-вогневі підрозділи, які безпосередньо несуть бойове чергування, які залучаються до знищення засобів повітряного нападу, прикриття важливих державних об`єктів. Тому дуже відповідальні завдання на них покладені. Хотілось служити на благо своєї держави і приносити якусь користь”, – говорить командир зенітно-ракетного дивізіону військової частини.

Весь час Євген Проскурович служить на Херсонщині у різних підрозділах. Говорить, кожного року вони беруть участь у стрільбах.

“Цього року наш підрозділ залучався до бойових стрільб, які були проведені в рамках чергових навчань. За розпорядженням командира чергова обслуга на транспорті висунулась на полігон Ягорлик, де залучалась до бойових стрільб”, – каже військовий.

Чоловік розказує, що для якісного виконання завдань, потрібна командна злагоджена робота.

“До виконання бойових завдань залучається обслуга, від кожної людини залежить дуже багато. Якщо у когось морально-психологічні якості слабкі, або технічно-теоретична підготовка, або практичні навички – це може призвести до того, що не буде виконане бойове завдання. Тому злагодженість має дуже велике значення”, – розповідає командир дивізіону.

Євген Проскурович говорить, що у цих військах підвищена увага та зосередженість при виконанні завдань відіграють ключову роль.

джерело