ПФЛ представила статистику виступів «Енергії» в чемпіонаті другої ліги

Пресслужба Професіональної футбольної ліги представила статистику виступів «Енергії» (Нова Каховка) в чемпіонаті України серед команд другої ліги сезону 2020/21 рр.

Новокаховська команда минулого сезону посіла 5-е місце в групі «Б»: 9 перемог, 3 нічиї, 10 поразок, різниця м’ячів 34-35.

На матчі чемпіонату був заявлений 31 футболіст: 3 воротаря та 28 польових гравців. 21 раз виходив на поле півзахисник Андрій Гавриленко, лише одну гру провів голкіпер Владислав Логовський, проте за ігровим часом (90 хвилин) він випередив півзахисника Дениса Шведа (62 хвилини у 4 матчах).

Наймолодший гравець — Євгеній Андрощук (16 років 329 днів), найдосвідченіший гравець — Сергій Цой (37 років 109 днів), наймолодший автор голу — Микола Хименюк (19 років 12 днів), найдосвідченіший автор голу — Володимир Біжко (32 роки 101 день).

Вдома новокаховчани набрали 17 очок, в гостях — 13. На своєму полі гравці «Енергії» забили 24 м’ячі, пропустили 15, в гостях забили 10 голів, пропустили 20. Найчастіше новокаховський клуб вигравав з рахунком 3:0, 3:1 і 4:0 (по 2 рази), програвав — 1:3 (тричі), внічию грав з рахунком 0:0 (двічі).

Найбільша перемога — 4:0 («Балкани», «Дніпро»), найбільша поразка — 0:5 («Кривбас»).  Перемог з великим рахунком — 5, поразок з великим рахунком — 3.

Найкращий бомбардир — Вячеслав Студенко (8 голів). Одразу три м’ячі суперники «Енергії» забили у власні ворота: Богдан Куксенко («Миколаїв-2» — двічі), Олексій Колєсников та Мохамед Яссін Обузраа (обидва «Реал Фарма»).

Гравці команди заробили 5 вилучень, отримали 51 попередження.