Пенсійний фонд відновлює прийом громадян у Таврійську

Угоду про співпрацю Пенсійного фонду з Таврійською міською територіальною громадою підписали 25 лютого міський голова Таврійська Микола Різак і начальник відділу обслуговування громадян № 4 (Нова Каховка) ГУ ПФУ в Херсонській області Людмила Метляєва.

Про це повідомляє Тавійрська міська рада.

Співпраця ПФУ з Таврійською громадою у сфері надання адміністративних послуг передбачає обслуговування мешканців громади через віддалене робоче місце.

В Таврійську таким віддаленим робочим місцем є кабінет спеціаліста ПФ на вул. Гайдара, 9. Щоправда, з березня 2020 року прийому не було — через карантин Новокаховський відділ обслуговування громадян ПФУ працював в дистанційному режимі.

Але зараз, коли Херсонщина повернулась до адаптивного карантину, Пенсійний фонд відновлює прийом відвідувачів у відділеннях, і до Таврійська знову буде виїжджати спеціаліст. Вже 3 березня таврічани мають змогу вирішити свої питання стосовно пенсій, страхового стажу, умов виходу на пенсію та її призначення. За графіком, прийом у Таврійську відбуватиметься кожної першої середи місяця, з 13.00 до 16.00.

Нагадаємо, що 2 березня в Таврійську відкриється оновлений адміністративний корпус міської лікарні.