Мешканець Каховського району отримав 5 років позбавлення волі за пограбування жінки

Влітку минулого року в Залізному Порту зловмисник напав на трьох жінок, які повертались додому з роботи. У одної з них йому вдалося вирвати сумку з документами та грошима. Впродовж 10 хвилин правоохоронці затримали нападника. Днями суд обрав обвинуваченому вирок, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Влітку минулого року в Залізному Порту зловмисник серед ночі напав на трьох жінок, які повертались додому з роботи. В одної з них нападник намагався вирвати сумку та штовхнув жінку, але остання встояла та вчинила опір. Тоді зловмисник переключився на її подругу, у якої йому вдалося вирвати сумку з документами та грошима, Потерпіла одразу зателефонувала в поліцію і впродовж 10 хвилин правоохоронці затримали нападника. Днями суд обрав обвинуваченому вирок.

Жінка детально описала прикмети нападника і напрямок, у якому він втік. Черговий направив на місце автопатруль у складі працівників роти поліції особливого призначення. Через 10 хвилин поліцейські помітили підозрюваного, який ховався в кущах. Під час особистого огляду у нього вилучили сумку з речами заявниці.

Зловмисником виявився 27-річний житель Каховського району, кілька разів засуджений за крадіжки та грабежі. Також під час досудового розслідування поліцейські встановили причетність затриманого ще до одного пограбування відпочивальниці та десятка крадіжок на території с. Залізний Порт.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованих йому злочинах і обрав йому покарання у виді 5 років позбавлення волі у кримінально-виконавчій установі закритого типу.