Маленькій жительці Каховського району необхідна допомога

Вікторія Крюкова, мешканка с. Цукури Каховського району, має діагноз ДЦП. З самого народження бореться за життя, за кожен подих, за кожну мить. Дівчинка у свої 5 років самостійно може зробити лише 2-3 кроки. Але є перспектива все змінити – операція, яку беруться зробити американські лікарі.

Маленькій Вікторії, народженій раніше строку, не давали шансів на життя. Але вона вижила. Потім лікарі говорили: «Залиште, не витрачайте марно час, гроші та сили. Народите собі іншу дитину… Ця – навіть сидіти не буде…».

Були сльози, нерозуміння: «Чому це трапилося саме з нами?». Але Анна Крюкова-Анікіна, мама дівчинки, розуміла, чим довше жалітиме себе, тим більше часу та енергії витратить даремно. Наполегливість, деколи навіть впертість додавали їй сил. Молода матуся була впевнена – поки дитина маленька, можна багато чого встигнути.

Наперекір діагнозам і прогнозам лікарів, Анна рухалася вперед: масажі, терапія, консультації з фахівцями… і знову все спочатку… Львів, Київ, Москва, Словакія, Бельгія – така географія лікувальних «подорожей» матері і доньки.

Зараз Вікторії (дівчинку так, по-дорослому, називають з народження) 5 років. Результати материнської любові та наполегливої праці дивують і захоплюють. Дівчинка має результати, на які й не сподівалися. Ніхто не знає, чого це вартувало матусі, скільки недоспаних ночей, оббитих порогів, прочитаної медичної літератури…

Мрія мами – щоб донька ходила, як усі дітки, самостійно.

І така можливість з’явилася. Лікарі зі США дають шанс, що після операції СДР (селективна дорсальна ризотомія) на спинному мозку дівчинка зможе ходити. За лікування взявся лікар Парк – нейрохірург з великим досвідом, на його рахунку близько 5 тисяч подібних операцій.

Але така операція і реабілітація коштують близько 60000 доларів. Родина дівчинки не може зібрати самотужки необхідну суму. Тож оголошено збір, до якого приєдналися рідні, знайомі та просто небайдужі люди. Кожне грошове надходження, навіть невелике, – це крок до одужання Вікторії.

Завдяки благодійникам вже зібрано 45855 дол. – це 77% усієї суми.

Без нашої допомоги родині не впоратися. Давайте усі разом дамо дитині шанс на щасливе дитинство. Збір необхідно закрити до 7 лютого, аби встигнути на дату, яку визначили для операції.

Олена ДЕМЧЕНКО

РЕКВІЗИТИ для допомоги Вікторії:

ПриватБанк Україна:

5168 7574 3026 0952

Крюкова Ганна Олексіївна

Монобанк:

4441 1144 5429 0337

‌Крюкова Ганна Олексіївна

‌Ощадбанк Росія:

5469 4000 5379 3639

‌Крюкова Ганна Олексіївна

‌Тінькофф Банк:

‌5536 9140 5414 9574

‌Крюкова Ганна Олексіївна.