Чергова сесія Новокаховської міськради обіцяє бути гарячою

На завтрашній сесії Новокаховської міської ради депутати можуть спробувати внести деякі відкладені у довгий ящик питання, а отже, сьома чергова може стати по-справжньому гарячою.

Депутати Новокаховської міської ради VIII скликання 4 березня зберуться на чергову, сьому сесію.

В її порядку денному – 74 питання, серед яких: внесення змін до ряду міських програм, затвердження старости Дніпрянського старостинського округу, переліку базової мережі закладів культури та положення про помічника-консультанта депутата міської ради, припинення юридичної особи КП «АкваСпорт», виконання бюджету Новокаховської міської ОТГ за 2020 рік та інші.

Проте до порядку денного не потрапили раніше підготовлені депутатами проєкти рішень, такі, як «Про деякі питання утримання зелених насаджень» та навіть вже опубліковані на офіційному сайті Новокаховської громади, наприклад, «Про припинення юридичної особи – комунального підприємства «Муніципальна охорона». Загалом, за даними «ТВ», відкладених у довгий ящик проєктів нараховується вже декілька десятків.

На завтрашній сесії народні обранці можуть спробувати внести деякі з них «з голосу», а отже, сьома чергова може стати по-справжньому гарячою.