Зміни в розкладі руху автобусів у зв’язку з реконструкцією мосту через Північно-Кримський канал

В зв’язку з проведенням реконструкції мосту через Північно-Кримський канал на дорозі Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ та перекриттям руху автомобільного транспорту між містами Нова Каховка та Таврійськ, вносяться тимчасові зміни до розкладів руху автобусів на міських та приміських маршрутах.

Про інформує відділ галузей економіки виконавчого комітету Новокаховської міськради.

Міські маршрути №2 «Ринок-Рефрижераторне депо» та №15 «мікрорайон «Східний» – мікрорайон «Сокіл» обслуговує пасажирське комунальне підприємство «Автоцентр». Перевезення пасажирів здійснюватиметься окремо по містах Нова Каховка та Таврійськ. На кожному маршруті будуть залучені по 1 автобусу з обох сторін моста. Для переходу пасажирів організований окремий тимчасовий пішохідний перехід через канал. Виїхавши з міста одним автобусом із вказаних маршрутів та перейшовши міст, пасажири матимуть змогу доїхати до місця призначення іншим автобусом цього ж маршруту. На маршруті №15 «мікрорайон «Східний» – мікрорайон «Сокіл» передбачені пільгові рейси в обох напрямках.

В разі необхідності, враховуючи зауваження та пропозиції мешканців міст, до розкладів руху будуть вноситися корективи (телефон для довідок 5-18-33, мобільний 066-721-10-14).

Для перевезення мешканців Каховки організоване чергування по 5 автобусів з обох сторін моста, інтервал руху 15 хвилин. Приміський маршрут «Каховка – Нова Каховка» обслуговує перевізник ВАТ «Каховське АТП 16506», голова правління В. Ф. Литвиненко (телефон для довідок (диспетчерська) – 050-494-95-21).

Для міжміського автобусного, вантажного та легкового транспорту організований об’їзд по дорогам загального користування державного значення Т-22-10 Нова Каховка – /М-17/ від 0 км до км 8 і далі по автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог) км 293 – км 317 до пересічення з автодорогою Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ.

Роботи по реконструкції мосту планується завершити до 31 грудня 2021 року.