Визначився переможець зимової першості Нової Каховки з футболу серед аматорських команд

У Новій Каховці завершився традиційний відкритий турнір зимової першості міста з футболу серед аматорських команд, який проходив з 20 лютого по 21 березня на футбольному полі «Тирсове» спортивного комплексу стадіону «Енергія».

Про це повідомляє Новокаховська міська рада.

Цього року у змаганнях взяло участь вісім команд: «Таврія» (м. Нова Каховка), «Чорнянка» (Таврійська ТГ), «Світанок» (с. Костогризове), «Норма» (м. Нова Каховка), «ДЮСШ (U-17) Нова Каховка», «Козацьке», (Новокаховська МТГ), «Милове» (Бериславський район), «Основа» (м. Нова Каховка).

За підсумками зіграних 7 турів до малого кубку увійшли команди: «Таврія», «ДЮСШ (U-17) Нова Каховка», «Норма», «Милове». За великий кубок змагались «Світанок», «Чорнянка», «Основа», «Козацьке».

Після зіграних фінальних матчів та запеклої боротьби на футбольному полі результати виглядять наступним чином:

III місце – «Основа» (м.Нова Каховка).

Тож, за результатами змагань великий кубок та звання чемпіонів виборола команда «Світанок» (с. Костогризове), малий кубок здобула команда «Таврія» (м. Нова Каховка).

Кращими захисниками стали Євгеній Павловський («Милове») та Дмитро Овчинніков («Козацьке), кращими півзахисниками – Андрій Турка («ДЮСШ (U-17) Нова Каховка»), Володимир Столярчук («Чорнянка»). Серед воротарів відзначено Артема Сердюка («Таврія») та Данила Карпенка («Основа»). А звання кращих нападників отримали Сергій Логвінов з команди «Норма» та Олег Муравйов («Світанок»). Кращими гравцями зимової першості було визначено Володимира Серебрянського («ДЮСШ (U-17) Нова Каховка») та Ігоря Агеєва (“Світанок”). Також, хотілося б відзначити наймолодшого гравця зимової першості міста з футболу серед аматорських команд 2021 року – Данила Карпенка, який завоював приз глядацьких симпатій.
Команди-переможці отримали грамоти та кубки, кращі гравці були нагороджені статуетками.