Верхньорогачицька селищна рада затвердила програму організації допомоги місцевій поліції

Верхньорогачицька селищна рада на останній сесії, яка відбулась 3 березня, затвердила програму організації допомоги сектору поліцейської діяльності 1 відділення поліції № 2 Каховського районного відділу поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки і порядку, профілактики злочинності на території на 2021 рік.

За інформацією начальника СПД №1 ВП №2 Каховського РВ ГУНП Ігора Усенка, програма націлена на розв’язання ряду безпекових проблем та забезпечення ефективності надання поліцейських послуг.

Зокрема, в програмі передбачено виділення коштів для засобів забезпечення охорони громадського порядку та профілактики злочинності у сумі 100 тис.грн на 2021 рік.

Фінансування спрямовуватиметься на придбання та заміну застарілої комп’ютерної техніки на сучасне високотехнологічне обладнання, забезпечення належного стану та зовнішнього вигляду приміщень для роботи з громадянами, оперативне реагування на заяви та повідомлення, забезпечення роботи сектору реагування патрульної поліції та слідчо-оперативних груп, а також підтримання автотранспорту поліцейських в технічно справному стані.