В Чаплинці оголосили конкурс на кращий дизайн-проєкт приміщення коворкінг-центру

В Чаплинці оголосили конкурс на приз голови селищної ради Олексія Фаустова на кращий дизайн-проєкт оформлення стін приміщення для проведення тренінгів, майстер-класів, семінарів майбутнього Центру розвитку молодіжного та соціального підприємництва. До участі запрошують представників молоді віком 12-35 років. Саме від них чекають на ескізи, виконані вручну або за допомогою комп’ютерної техніки.

Про це повідомляє Херсонське регіональне відділення Асоціації міст України.

Основні критерії оцінювання конкурсних робіт — сучасність та креативність, індивідуальність, єдиний стиль.

Один учасник може подавати на конкурс кілька робіт. Переможця оберуть за результатами голосування на фейсбук-сторінці громади. Конкурсні роботи подаються до Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» до 25 березня.

Створення центру підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Чаплинської тергромади передбачається в рамках проєкту «Створення Центру розвитку молодіжного та соціального підприємництва – Коворкінг-простір в Чаплинській ТГ», що реалізується у співфінансуванні Чаплинською селищною радою та грантовою програмою міжнародної технічної підтримки. Проєкт включає створення та облаштування відкритого коворкінг-простору для мешканців громади, як частину відкритого молодіжного простору, а також місце для проведення тренінгів по започаткуванню та розвитку бізнесу для молоді, підприємців, фермерів, для проведення різноманітних майстер-класів, навчальних тренінгів і семінарів.

Коворкінг-центр буде розміщено в приміщенні Чаплинського селищного будинку творчості дітей та юнацтва.