У Таврійську перевірили протипожежний стан закладів, в яких проживають літні люди та особи з інвалідністю

У Таврійську провели позапланову перевірку протипожежного стану двох об’єктів — навчально-реабілітаційного центру та  релігійної громади «Церква Божа».

У Таврійську провели позапланову перевірку стану пожежної та техногенної безпеки двох об’єктів — навчально-реабілітаційного центру та  релігійної громади «Церква Божа», повідомляє міська рада.

Це пов’язано з виявленням та встановленням фактів надання з порушенням вимог законодавства послуг з проживання та утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю в закладах/установах Херсонської області.

Під час перевірки комісія (головний інспектор Новокаховського міського відділу ДСНС Олександр Бурлай, майор поліції Юрій Кудревський та спеціаліст виконкому Поліна Мерзлякова) встановила, що за означеною адресою релігійна громада «Церква Божа» не значиться.

Що стосується навчально-реабілітаційного центру, то тут було виявлено ряд порушень у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту:

– не проведена вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій даху учбового корпусу,

– в приміщенні майстерні експлуатується тимчасова електромережа,

– не проведено технічне обслуговування пожежних кран-комплектів,

– не вказано на дверцятах пожежних шаф із зовнішнього боку після літерного індексу «ПК» порядковий номер та номер телефону для виклику пожежно-рятувальних підрозділів.

Нагадаємо, що 21 січня в Харкові сталася пожежа в будинку для літніх людей. На місці пожежі виявили тіла 15 людей.