У Новокаховському лісництві проведуть планові рубки

До кінця року в Новокаховському лісництві вирубають 340 куб. м деревини на 2,8 га.

За інформацією держпідприємства «Каховське лісове господарство», відповідно до матеріалів лісовпорядкування Новокаховським лісництвом з 9 березня по 31 грудня будуть проведені планові рубки догляду та оздоровлення і формування лісів на ділянках Держлісфонду в адміністративних межах міст Нова Каховка і Таврійськ.

Про це повідомляє екологічна інспекція виконавчого комітету Новокаховської міськради.

Рубки проведуть на 2,8 га з вибіркою 340 куб. м деревини:

– квартал 21 виділ 9 – лісовідновна рубка насаджень білої акації та в’яза на площі 0,4 га з вибіркою 67 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Індустріальна за територією нафтобази);

– квартал 21 виділ 20 – лісовідновна рубка насаджень білої акації та в’яза на площі 1,6 га з вибіркою 218 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Індустріальна за територією нафтобази);

– квартал 8 виділ 7 – лісовідновна рубка насаджень білої акації, в’яза та тополі на площі 0,8 га з вибіркою 155 куб. м ліквідної деревини (район вулиці Портова міста Таврійськ біля Новокаховського лісництва).

Копії дозвільних документів знаходяться у майстра лісу на ділянках рубок. Інформація про проведення рубок відображається на сайті https://lk.ukrforest.com/.