У Новій Каховці створять експертну раду для впровадження громадського бюджету

У Новій Каховці створять експертну раду, яка займатиметься координацією виконання основних заходів та завдань щодо впровадження громадського бюджету, сприятиме проведенню експертизи поданих проєктів перед винесенням їх на голосування.

Про це повідомляє КП «Агенція регіонального розвитку».

Для координації виконання основних заходів та завдань щодо впровадження громадського бюджету, задля сприяння у проведенні експертизи поданих проєктів перед винесенням їх на голосування розпорядженням міського голови створюється робочий орган – Експертна рада, яка складається з фахівців виконавчих органів міської ради, представників громадськості та депутатів міської ради.

Членів Експертної ради від громадськості обирають шляхом рейтингового голосування на зборах із числа кандидатів, які подали до уповноваженого робочого органу заяву заповнену відповідно до положення (додаток 3 до положення).

КП «Агенція регіонального розвитку» запрошує усіх зацікавлених осіб, передусім представників громадських організацій, громадських активістів, експертів, які б хотіли стати членом Експертної ради та брати безпосередню участь у її діяльності долучитися до зборів, які відбудуться 14 квітня за адресою: пр-т Дніпровський, 23, у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому.

Для того, щоб взяти участь у зборах та стати обраним членом Експертної ради необхідно до 14 квітня заповнити заяву за формою, яку можна знайти за посиланням та подати її до уповноваженого робочого органу – КП «Агенція регіонального розвитку», за адресою: вул. Дружби, 60-А, (приміщення КП «Тепломережі»), каб. №7.

Нагадаємо, що цього року на території Новокаховської міської територіальної громади розпочала діяти міська ініціатива – громадський бюджет. Це процес залучення мешканців громади до прийняття рішень щодо розподілу частини місцевого бюджету шляхом подачі власних проєктних пропозицій покращення міста.

Офіційна сторінка громадського бюджету Нової Каховки у Фейсбуці