Почала працювати Каховська окружна прокуратура

В Херсонській області з 15 березня працює 6 окружних прокуратур: Бериславська, Генічеська, Каховська, Олешківська, Скадовська і Херсонська. Про це інформує обласна прокуратура.

Керівник обласної прокуратури Володимир Калюга та його заступник Олександр Михалік сьогодні представили колективам, представникам органів місцевого самоврядування, правоохоронних відомств та суду новопризначених керівників окружних прокуратур.

Каховську окружну прокуратуру очолив Ярослав Яриш (на фото ліворуч), який з вересня 2020 р.  керував Каховською місцевою прокуратуру.

Каховська окружна прокуратура знаходиться в адмінцентрі Каховського району – м. Нова Каховка за адресою: пр. Дніпровський, 34-А, телефон (05549) 4-22-14.

Структура Каховської ОП:

– Каховський відділ (вул. Соборності 18, м. Каховка);

– Великолепетиський відділ (вул. Миру, 3, смт Велика Лепетиха);

– Чаплинський відділ (вул. Грушевського, 30, смт Чаплинка).

Територіальна юрисдикція: Новокаховська, Каховська та Таврійська міські територіальні громади, Чаплинська та Асканія-Нова селищні територіальні громади, Присиваська та Хрестівська сільські територіальні громади (колишній Чаплинський район), Великолепетиська, Верхньорогачицька, Горностаївська та Любимівська селищні територіальні громади, Зеленопідська, Рубанівська, Костянтинівська та Тавричанська сільські територіальні громади (колишні Каховський, Великолепетиський, Верхньорогачицький та Горностаївський райони).