Новокаховські медики отримали новий автомобіль швидкої допомоги

Новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги, повністю укомплектований згідно з табелем оснащення, отримав новокаховський підрозділ обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Новий сучасний автомобіль швидкої медичної допомоги, повністю укомплектований згідно з табелем оснащення, вручив сьогодні новокаховському підрозділу обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф директор департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко.

Про це повідомляє обласний департамент здоров’я.

Автомобіль марки Fiat класу С оснащений сучасним дефібрилятором з можливістю запису даних та передачі в електронну систему охорони здоров’я, портативним апаратом штучної вентиляції легень, який підключений до кисневих балонів та іншим медичним обладнанням. Також у підрозділі наявні усі лікарські засоби, медичні вироби та засоби індивідуального захисту для надання медичної допомоги хворим.

Наявність нового сучасного автомобіля швидкої медичної допомоги забезпечить надання вчасної та якісної медичної допомоги населенню Новокаховського району, у тому числі хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Сучасні автомобілі швидкої медичної допомоги їдуть до районів Сьогодні, 19 березня 2021 року, директор Департаменту…

Опубліковано Департамент здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації Пʼятниця, 19 березня 2021 р.