На призовні дільниці Каховського району викличуть понад 2600 юнаків

Під час весняного призову на призовні дільниці Каховського району викличуть 2657 юнаків, з них 153 призовуть на службу в Збройні Сили України.

Протягом квітня-червня в Україні проводитиметься весняний призов на строкову військову службу. Планове завдання для Херсонської області, відповідно до розпорядження Генштабу, становить 555 призовників.  

Про це на сьогодняшній селекторній онлайн-нараді повідомив в. о. херсонського обласного військового комісара Олександр Самотей.

З цього числа на центри комплектування (колишні військомати) Каховського району припадає 153 призовника: Каховський – 44, Новокаховський – 40, Чаплинський – 30, Великолепетиський – 24, Горностаївський – 15.

Загалом виклику на призовні дільниці в Каховському районі підлягає 2657 призовників, з них більше половини припадає на 4 тергромади: Ноовокаховську – 555, Каховську – 409, Чаплинську – 265 та Великолепетиську – 251.

Для проведення призову в області створять 20 призових дільниць і 6 призовних комісій (пять – у новостворених районах і Херсоні).

Користуючись нагодою, Олександр Самотей звернувся до голів тергромад з проханням посприяти з доставкою призовників до центрів комплектації.