На Херсонщині учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно

Регіональна комісіїя з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила з 18 березня по 3 квітня (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Учасники засідання регіональної комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря обговорили впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти області та дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення масових релігійних заходів, повідомляє пресслужба ОДА.

Так, начальник управління освіти і науки ОДА Тетяна Юшко доповіла, що станом на 17 березня зафіксовано 409 випадків захворювання учнів і 608 – педагогічних працівників. Направлено на самоізоляцію 20462 учні, що становить 18% від загального контингенту, та 1384 працівники, або 7,5%.

«Така ситуація зумовлює необхідність запровадження додаткових обмежень, спрямованих на збереження здоров’я учасників освітнього процесу та членів їх родин», – наголосив очільник області Сергій Козир.

Тож, аби не допустити  погіршення ситуації, зокрема у освітній сфері, де зростають показники захворюваності як в учнів так і у вчителів,  на засіданні ТЕБ та НС було вирішено з 18 березня по 3 квітня (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти.

Відповідальними за виконання цього рішення є керівники та власники навчальних закладів.