Каховського поліцейського судитимуть за перевищення службових повноважень

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно оперуповноваженого районного відділення поліції за фактом перевищення службових повноважень, що супроводжувалося насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (ч. 2 ст. 365 КК України).

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

В лютому поточного року працівник поліції в центрі Каховки невиправдано застосував заходи фізичного впливу до громадянина: наніс декілька ударів по голові та ногах, повалив останнього на землю та здійснив силове затримання. Після цього без складання будь-яких процесуальних документів потерпілого доставлено до відділення поліції, де йому завдали ще декілька ударів. Унаслідок протиправних дій потерпілий отримав тілесні ушкодження.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Херсоні) ТУ ДБР, розташованого у м. Мелітополі.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.