Каховський райвідділ поліції нагадує про необхідність дотримання карантинних обмежень

З 15 жовтня у Херсонській області запроваджується червоний рівень епідеміологічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 жовтня.

“Посилення протиепідемічних правил потрібне для стримування поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та зменшення навантаження на медичну систему.

Червоний рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні.

Зокрема, забороняється:

• робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

• робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

• робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

• робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

• проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

• робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.

На підставі вищезазначеного Каховського РВП ГУНП закликає про дотримання карантинних обмежень, використання захисних масок, дотримування соціальної дистанції, аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

Насамперед, звертаємо увагу суб’єктів господарювання, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності на дотримання підлеглими протиепідемічних заходів, забезпечення працівників всіма необхідними засобами індивідуального захисту, також це стосується відвідувачів, клієнтів. Не здійснюйте прийом, обслуговування чи не надавайте послуги громадянам, які перебувають без захисних масок та порушують протиепідемічні заходи.

Поліція посилює контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та принципово реагуватиме на порушення встановлених карантинних правил.

Бережіть себе та своїх близьких.