Голова Таврійської громади заявив про складання повноважень

Міський голова Таврійська Херсонської області Микола Різак заявив про складання повноважень. Причиною він назвав погіршення стану здоров’я.

У зв’язку з погіршенням стану мого здоров’я та необхідністю тривалого лікування мною написана заява на відпустку з подальшим офіційним складанням повноважень міського голови. Дякую всім за співпрацю та підтримку. Міський голова Таврійська Микола Різак“, – написав Різак.

2 квітня на сайті Таврійської міської територіальної громади з’явилося повідомлення про те, що з вечора першого квітня відсутня інформація про місце перебування міського голови Таврійська Миколи Різака.

Він був затриманий російськими військовими. Мета ізоляції та вимоги представників окупаційних військ до очільника міста достовірно поки не встановлені. Сподіваємось, що з Миколою Івановичем усе гаразд і він матиме змогу якнайшвидше продовжити виконання своїх службових обов’язків міського голови, який персонально відповідає за життєдіяльність 18-титисячної громади”, – йшлося у повідомленні.