До суду направлено обвинувальний акт стосовно поліцейського, який влаштував стрілянину на Каховщині

До суду спрямовано обвинувальний акт стосовно поліцейського, який вчинив хуліганські дії із застосуванням зброї на дорозі в Каховському районі, повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Херсонською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно співробітника поліції за фактом грубого порушення громадського порядку, вчиненого із застосуванням травматичного пістолету (ч. 4 ст. ст. 296 КК України).

Установлено, що 12 червня поліцейський, перебуваючи у відпустці на території Херсонської області, керуючи власним транспортним засобом «Skoda Оctavia», на автодорозі в поблизу с. Червоне Поділля Каховського району, порушив Правила дорожнього руху, створив аварійну ситуацію, що могла призвести до зіткнення з автомобілем «Renault», у якому знаходилися малолітні діти.

У результаті між працівником поліції та особами, які знаходилися у салоні автомобіля «Renault», стався словесний конфлікт з приводу порушення Правил дорожнього руху. Після чого поліцейський, безпричинно з хуліганських спонукань, в присутності інших осіб, у тому числі неповнолітніх та малолітніх дітей, вистрілив у водія та пасажира автомобіля «Renault» з травматичного пістолета, спричинивши їм легкі тілесні ушкодження, які викликали короткочасний розлад здоров’я та порушив нормальну діяльність руху транспорту на дорозі.

У разі визнання судом чоловіка винним йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років