Британська Рада профінансує два проєкти соціальної дії в Присиваській тергромаді

Британська рада підтримала дві заявки, подані на конкурс проєктів соціальної дії жителями Присиваської територіальної громади.

Про це повідомляє Присиваська сільська рада.

Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання» і Британської Ради в Україні на початку лютого в рамках програми «Активні громадяни» провели серію тренінгів «Світлі ідеї креативного розвитку моєї громади» для громад Каховського району.

Тренінги були побудовані на практиці, було запропоновано безліч методів і лайфхаків по створенню цікавих ідей і міцних команд, учасників підтримували найкращі експерти з соціального і креативного підприємництва. Слухачі тренінгів отримали можливість подати власні заявки міні-проєктів на фінансування від Британської Ради.

В результаті Британська рада підтримала дві з трьох проєктних заявок від Присиваської тергромади, поданих на конкурс підтримки проєктів соціальної дії.

Серед переможців:

– проєкт «Навігаційна система в с. Григорівка – спільними зусиллями до визначеної цілі», в рамках якого заплановано розробити дизайн-проєкт вказівних знаків з назвами вулиць, провести закупівельні процедури, виготовити, встановити вказівники та здійснити благоустрій навколо (обрізання дерев та інші заходи). Бюджет проєкту – 18200 грн. 

– проєкт ««День озеленення села Григорівка», в рамках якого заплановано зібрати кращі ідеї проєктів озеленення, сформувати один та втілити його, залучити жителів до висаджування квітів, дерев та кущів, будівництва клумб в парковій зоні. Бюджет проєкту – 18946 грн. 

Нагадаємо, що цього року в Присиваській територіальній громаді втретє реалізують бюджет участі.