Зниклого у Каховці підлітка розшукали в Одеській області

16-річний хлопець зник у місті Каховка. Його мати звернулася в поліцію лише через тиждень після того, як син пішов з дому і не повернувся. Жінка пояснила, що син і раніше на кілька днів уходив з дому і жебракував містом, але завжди повертався. Цього ж разу вона помітила, що зникли деякі його речі та рюкзак, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

На пошуки неповнолітнього орієнтували особовий склад каховської поліції та залучили працівників ювенальної превенції з обласного главку поліції і управління карного розшуку, повідомив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Віталій Сайфутдінов. Відповідну інформацію про пошук дитини розмістили у засобах масової інформації та соціальних мережах. Правоохоронці відпрацювали все місто та навколишні населені пункти. Опитували перевізників, продавців магазинів та на ринку.

Через дві доби пошуків на лінію «102» зателефонувала жителька одного з сіл Одеської області, вона працює продавцем у магазині. Заявниця повідомила, що у соціальній мережі побачила інформацію про розшук неповнолітнього з Каховки і схожого за описом хлопця бачила у рідному селі. Він заходив у магазин і розповів, що приїхав з Каховки. Ювенальні поліцейські негайно зв’язалися зі своїми одеськими колегами і на місце направили дільничного офіцера поліції. Він знайшов хлопчика, поспілкувався з ним і переконався, що неповнолітній і є зниклим у Каховці. З підлітком все добре. Він пояснив, що зібрав речі і поїхав на заробітки. Нині каховські поліцейські виїхали до Одеської області, щоб привезти хлопця додому.

Поліцейські поспілкувалися з хлопцем та пояснили йому всю небезпеку такого вчинку. Також відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проведуть і з його матір’ю. Вирішується питання щодо притягнення жінки до адміністративної відповідальності за неналежне виконання обов’язків по вихованню дитини та поставлення  цієї родини на облік.

Поліцейські звертаються до батьків з проханням приділяти більше уваги своїм дітям, контролювати їх дозвілля, налагоджувати з ними дружні та довірливі стосунки, щоб не допускати подібних ситуацій.