Зниклого у Каховці підлітка поліцейські розшукали по дорозі в Одрадокам’янку

В поліцію міста Каховка звернулася жінка і повідомила, що опівночі її 13-річний син пішов з дому. Перед цим між ними був конфлікт. Жінка пригрозила сину відключити інтернет, адже він весь час проводить за комп’ютером, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Шукати зниклого поліцейським допомагали знайомі заявниці. Правоохоронці розподілилися на кілька пошукових груп, які відпрацьовували райони Каховки. Паралельно перевіряли, чи не знаходиться хлопець з друзями. Через деякий час надійшла інформація, що схожого хлопця бачили на трасі, коли він ішов у сторону с. Одрадокам’янка. З’ясувалося що у цьому селі мешкає бабуся зниклого. Туди направилися працівники групи реагування поліції Нової Каховки. Приблизно о другій годині ночі вони знайшли неповнолітнього, з ним було все добре. Його відвезли у районний відділ поліції, куди за ним приїхали батьки.

З хлопцем працівник ювенальної превенції провів виховну бесіду. Підліток пояснив, що образився на слова матері і вирішив піти до бабусі. Пішки він подолав приблизно 9 км. Нині неповнолітній шкодує про свій вчинок.