Зниклого підлітка з Івано-Франківської області розшукали в Каховському районі

17-річний хлопець пішов з дому в с. Ріп’янка Івано-Франківської області ще 1 червня. Матері пояснив, що їде на заробітки до Києва, але у столиці шлях неповнолітнього загубився, він перестав виходити на зв’язок.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Востаннє хлопець телефонував матері 8 липня. Він пояснив, що перебуває у Бериславському районі Херсонщини на сезонних заробітках. Після цього знов перестав телефонувати.

Працівники поліції Херсонської області почали відпрацьовувати Бериславський район та опитували роботодавців, які наймають сезонних працівників. Стало відомо, що хлопець у пошуках іншої роботи переїхав у Каховський район, у смт Любимівка. Там ювенальні поліцейські спільно з оперативниками і розшукали неповнолітнього, він працював пастухом.

З хлопцем було все добре. Він пояснив, що пішов з дому, аби підзаробити грошей. Але у Києві він втратив мобільний, заробити достатньо грошей йому не вдалося, тож він поїхав на Херсонщину. Працював і в полі, і допомагав людям по господарству. За його словами, він не мав грошей на квиток додому, а також соромився приїхати ні з чим. Поліцейські зателефонували матері хлопця, заспокоїли її і сказали, що з сином все гаразд. Працівники поліції відвезли його у центр соціально-психологічної реабілітації для дітей в Херсоні, де він чекатиме приїзду матері.