Зниклих на Херсонщині підлітків поліцейські розшукали у Харкові

Пошуки хлопців віком 13 та 15 років з Бериславського району тривали дві доби. Завдяки широкому поширенню інформації в соціальних мережах та залученню максимальної кількості поліцейських Херсонщини та колег з Харкова, неповнолітніх знайшли у місті-мільйонері. Завдяки швидким діям поліцейських з дітьми не сталося нічого лихого, їх забрали з вулиці й нині у супроводі правоохоронців вони направляються додому, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Про зникнення хлопців з Бериславського району в поліцію повідомили їх батьки. Поліція Херсонщини розгорнула масштабну пошукову операцію зі встановлення місцезнаходження зниклих.

Поліцейські опитали працівників на вокзалах, в магазинах, переглянули записи відеокамер. Від перевізників дізналися, що схожі за описом хлопці на автобусі направлялися у місто Харків. Херсонські правоохоронці негайно зв’язалися зі своїми харківськими колегами та надіслали їм орієнтування зниклих. До міста-мільйонера також виїхала створена спеціальна мобільна пошукова група з числа ювенального поліцейського та оперативників Бериславського районного відділу поліції. Розшукові заходи тривали цілодобово. 

Орієнтування на розшук дітей було оприлюднено через ЗМІ та соцмережі Херсонської і Харківської області. До пошуків хлопців долучилися й волонтери. 

Сьогодні приблизно о 09:00 в поліцію зателефонував житель Харкова і повідомив, що біля автомийки побачив схожих хлопців, про розшук яких прочитав у соцмережі. На місце негайно направилися працівники поліції і переконалися, що виявлені хлопці і є розшукуваними. З неповнолітніми було все добре. Вони пояснили, що у Харкові ночували на вокзалі та у під’їзді. 

– Ми вдячні нашим колегам з Харкова, громадянам та волонтерам, завдяки співпраці з якими неповнолітніх розшукали. За час їх мандрівки злочинів чи правопорушень відносно них скоєно не було. Свій вчинок хлопці пояснили бажанням погуляти. Ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду з хлопцями щодо небезпеки таких необдуманих вчинків, самостійних подорожей та їх можливих наслідків, – зазначив т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Руслан Осипенко.