Жительку Херсонщини засудили до 8-річного ув’язнення за продаж тримісячного сина

Резонансна подія сталася в Херсоні на початку липня минулого року. Тоді працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції області затримали 26-річну жительку Скадовського району, яка намагалася продати свого тримісячного сина за 210 тисяч гривень. За виручені кошти вона планувала придбати будинок, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Жінка раніше судима та вела антигромадський спосіб життя. Вона написала розписку, що відмовляється від сина і віддала його разом з документами і речами. Було відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.149 Кримінального кодексу України «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини».

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного главку поліції Олег Шанько, слідству вдалося встановити та зібрати всю необхідну доказову базу та довести в суді причетність жінки до продажу дитини. Згідно з вироком Херсонського міського суду горе-матір засуджено на 8 років позбавлення волі.