Жителі Таврійська самостійно знищують амброзію

Місячник боротьби з амброзією триває з 13 липня по 14 серпня в Таврійську. Першими на цей заклик відгукнулись мешканці будинку на вул. Вокзальній, 3. Прихопивши сапи та лопати, вони вийшли знищувати рослину-шкідника. Крім цього, небайдужі мешканці будинку поширили малюнки та листівки на під’їздах із закликом долучатись до боротьби амброзією. 

Головними ініціаторами цієї кампанії стали Павліна Григорчук та її онуки Марія, Аліна, Назар, Ліза, а також Данил Чедурин та інші мешканці цього будинку. 

Амброзія особливо небезпечна в період своєї активності, з серпня по жовтень, коли відбувається її цвітіння та викид пилку. Багато людей страждають від алергії, що спровокована саме поширенням амброзії.

До того ж це карантинна рослина, через яку страждають не тільки люди, а й екологія. Наприклад, українське зерно не настільки цінується на ринку, як зерно інших постачальників саме через наявність в ньому великої кількості насіння амброзії. 

Пам’ятайте, в місцях, де росте амброзія, громадяни можуть бути оштрафовані на суму від 340 грн. до 1700 грн. Тому не варто чекати накладання штрафних санкцій, починайте боротьбу з амброзією на власних ділянках.

Аліна Богинська, НКМГЕО «Мама-86-Нова Каховка»