Житель Чаплинки отримав 3 роки позбавлення волі за зберігання боєприпасів

Взимку поточного року співробітники Чаплинського відділення поліції під час санкціонованого обшуку у домоволодінні місцевого мешканця вилучили патрони, корпус ручної гранати РГД-5 та бойовий підривач типу УЗРГМ. Суд визнав чоловіка винним у незаконному поводженні зі зброєю та відправив за грати, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Оперативники Чаплинського відділення поліції отримали інформацію, що один з місцевих мешканців може зберігати у себе вдома боєприпаси. В рамках кримінального провадження, працівники поліції провели в домоволодінні чоловіка санкціонований обшук. Під час огляду сараю виявилося, що чоловік незаконно зберігає у приміщені предмети, схожі на корпус бойової протипіхотної наступальної осколкової ручної гранати РГД-5, бойовий підривач типу УЗРГМ до протипіхотних осколкових ручних гранат, а також 60 патронів різного калібру.

Правоохоронці з’ясували, що громадянин вже був неодноразово засуджений за майнові та наркозлочини. Він пояснив поліцейським, що знайшов згорток з боєприпасами ще два роки тому в лісосмузі поблизу смт Чаплинка. Знахідку обвинувачуваний спочатку сховав у покинутій котельні, а потім через деякий час переніс до себе додому.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому злочині і призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі із поміщенням до кримінально – виконавчої установи закритого типу.