Землю під технопарк у Новій Каховці холдинг «Течія» викупив у приватних осіб

Місто не має ніякого відношення до продажу землі холдингу «Techiia», пояснила «ТВ» начальниця відділу земельних відносин та комунальної власності Новокаховського виконкому Таміла Ковальчук.

За її інформацією, холдинг викупив 90 га у приватних осіб, яким колись виділялись земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства за селом Піщаним. Зараз нові власники міняють цільове призначення цих земель.

Нагадаємо, що площа земельної ділянки під ОСГ, як правило, становить 2 га.

Також зазначимо, що місцезнаходження міжнародного технохолдингу «Techiia» (Київ, вул. Дніпровська набережна, 21), співпадає з юридичною адресою товариства з обмеженою відповідальністю  «Течія».

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ  «Течія» було засновано в 2019 році, його статутний капітал становить 600 тис. грн, засновники — Олег Крот і Юрій Лазебніков. Основний вид діяльності товариства — надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

На сайті холдингу «Techiia» Лазебніков і Крот вказані як керуючі партнери.

Раніше «ТВ» повідомили, що 7 жовтня був підписаний меморандум про співпрацю між холдингом «Techiia» і Міністерством цифрової трансформації України щодо розбудови галузі інформаційних технологій, будівництва дата-центрів, розвиток кіберспорту та STEM-освіти. Цей документ передбачає реалізацію проєкту екотехнопарку в Новій Каховці.