Завдяки хет-трику Бойка «Таврія» розгромила «Миколаїв-2»

У п’ятницю, 4 червня, в останньому матчі сезону, сімферопольська «Таврія» розгромила в Горностаївці МФК «Миколаїв-2» з рахунком 6:1.

Вже після першого тайму, завдяки дублю Олексія Бойко та голу Валерія Долі, на табло висвічувалися цифри 3:0 на користь кримчан. Після перерви, сімферопольці ще більше додали попереду, завдяки чому, протягом перших хвилин тайму Роман Бочак двічі вразив ворота суперника – 5:0. А за 20 хвилин до кінця гри Олексій Бойко збільшив перевагу кримчан до 6:0. Тим не менш, миколаївці змогли розмочити рахунок матчу, реалізувавши на 90-й хвилині пенальті – 6:1.

Слід зазначити, що роздинкою матчу стала присутність на грі почесного гостя, видатного українського футболіста Олега Протасова, який нагородив керівництво «Таврії», президента Едуарда Репілевського та віце-президента Данила Репілевського, медалями за заслуги у розвитку українського футболу.