Замість проваленого проєкту «школи майбутнього» у Любимівці з’явиться стадіон

На місці, де у селищі Любимівка 2008-го року планували збудувати «школу майбутнього» тепер мають намір побудувати стадіон.

Провальною для Любимівки виявилась державна цільова соціальна програма «Школа майбутнього», яку планували реалізувати протягом 2007-2010 років. Хоч програма давно завершилась, у селищі замість школи залишився тільки пустир та мішки проєктно-кошторисної документації на суму близько 2 мільйонів гривень, а земля була на віддані у відділу освіти Каховської райдержадміністрації.

На початку року повернути громаді землю допомогли фахівці Каховської райдержадміністрації. Мова йде про 3 га землі, що передбачались під «школу майбутнього». 

Перші кроки для зведення стадіону зробили селищні депутати 1 квітня на позачерговому засіданні сесії Любимівської селищної ради. Зокрема, було прийнято рішення про затвердження технічної документації із землеустрою на 1,6 га, де і заплановано збудувати стадіон.

Крім цього, депутати надали дозвіл на розроблення проєкту землеустрою, щоб змінити цільове призначення з освітнього закладу на об’єкт фізичної культури та спорту.