За першість Нової Каховки змагались спортсмени Херсонської області та Миколаєва

У неділю, 13 вересня, на арені боксу новокаховського стадіону «Енергія» відбувся відкритий чемпіонат Нової Каховки з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів. 

За звання кращих змагались 100 учасників із Каховки та Каховського району, Нової Каховки, смт Асканія Нова, Херсона, Миколаєва.  

Захід відбувся за підтримки фінансового директора ТОВ «Агробізнес», голови осередку партії «Слуга народу» в Каховському та Бериславському районах Данила Репілевського. 

«Ми завжди підтримуємо місцеві спортивні змагання та клуби. Адже, популяризація спорту – одне із головних завдань сьогодні в роботі із дітьми та молоддю. Не важливо, на професійному чи аматорському  рівні, але спортивні заняття мають бути доступними для кожної дитини в будь-якому населеному пункті. Особлива подяка Юрію Маломуж за те, що він опікується розвитком кікбоксингу на Каховщині та постійно ініціює подібні професійні змагання», — говорить Данило Репілевський. 

Загалом, зібрались 7 спортивних команд: СК «Тигр» (Миколаїв, тренер Ростислав Вівсяний), ДЮСК «Конгломерат» (Миколаїв, Вадим Бройченко),  СК “Петренко топ гум» (Херсон, Сергій Петренко, Асканія-Нова)  СК «Муайтай» (Каховська ДЮСШ, Валерій Комарницький, Дмитро Беднін), СК “Торнадо”, (Нова Каховка, Костянтин Губка), СК «Акцент” (Каховка та Новая Каховка, Юрій Маломуж).  

«Дякую всім, хто долучився до змагань і, як учасник, і як співорганізатор. Ми вдячні Федерації кікбоксинг, новокаховській міській владі, тренерам, батькам та юним спортсменам. Разом ми змогли зробити справжнє спортивне свято», — говорить президент СК «Акцент» Юрій Маломуж.