За крадіжку пляшки коньяку каховчанин отримав 2 роки за ґратами

У 2018 році 28-річний каховчанин за скоєння майнового злочину отримав 2 роки  позбавлення волі умовно з іспитовим строком один рік. Суд зобов’язав чоловіка періодично з’являтися до уповноваженого органу з питань пробації та повернутись до соціального життя. Але, чоловік на шлях виправлення не став і в березні 2019 року поцупив елітний п’ятизірковий коньяк з місцевого супермаркету. На цей раз суд обрав зловмиснику реальний строк, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Під час відпрацювання заяви про крадіжку оперативники Каховського відділу поліції переглянули відео з камер спостереження, розташованих у торгівельній залі супермаркету. Одна з них зафіксувала крадія, який поліцейським був відомий. В той же день оперативники навідались до підозрюваного додому, де виявили чоловіка у стані сп’яніння. У кухні на столі стояла порожня пляшка від поцупленого з супермаркету спиртного.

На цей раз суд обрав покарання обвинуваченому в вигляді 2-х років та 3-х місяців позбавлення волі з відбуттям у кримінально-виконавчій установі закритого типу.