За добу новокаховські рятувальники тричі виїжджали на гасіння пожеж

13 червня новокаховські пожежники тричі виїжджали на гасіння пожеж, повідомляє Новокаховський МВ ГУ ДСНС України.

О 12.04 на пункт зв’язку 17-ї ДПРЧ надійшло повідомлення  про пожежу на відкритій території в районі с. Корсунка.

О 12.58 караул виїхав до місця події в складі двох відділень  на двох АЦ-40 у складі (7 чоловік). Прибувши на місце виклику розвідкою було встановлено, що горить суха трава на великій площі. На допомогу також були залучені додаткові сили та засоби: лісове господарство – 10 одиниць техніки (30 осіб), від ДСНС – 11 одиниць техніки (36 осіб) та населення Дніпрянської селищної ради.

Взагалі на пожежі працювало 23 одиниці техніки та 73 особи.

О 15.44 пожежа була локалізована, о 18.15 пожежа була ліквідована. Площа пожежі склала 15 га. Під час ліквідації пожежі врятовано маленького оленятка. Причина пожежі та збитки встановлюються.

О 12.18  надійшло повідомлення  про загоряння допоміжної споруди житлового сектора за адресою: смт Дніпряни, вул. Шевченка.

О 12.19 караул виїхав до місця події в складі 3 осіб на АПД-4. Прибувши на місце виклику розвідкою було встановлено, що горить сарай. О 12.26 пожежа була локалізована, о 12.27 – ліквідована. Причина пожежі та збитки встановлюються.

О 19.42 надійшло повідомлення  про пожежу в квартирі  на 5-му поверсі за адресою: м. Нова Каховка, вул. Соборна, 15.

О 19.43 караул виїхав до місця події в складі двох відділень на АЦ-40 та АД-30. Прибувши на місце виклику розвідкою було встановлено, що горіли домашні речі в квартирі. Пожежа ліквідована до прибуття пожежно-рятувального підрозділу. В квартирі знаходився громадянин С. в стані алкогольного сп’яніння, якого було госпіталізовано.

Ймовірна причина пожежі – куріння в нетверезому стані.