З візитом на «Чумак» до Каховки приїхав новий губернатор та в. о. міністра АПК

Новопризначений губернатор Херсонщини та в. о. міністра АПК відвідали компанію «Чумак» у Каховці. Як пройшла зустріч, про що говорили та на що чекати у сфері сільського господарства на Каховщині, –читайте у статті.

Сьогодні, 19 липня, із офіційним візитом до компанії «Чумак» завітала ціла делегація з форуму «Агропорт. Південь. Херсон 2019»: новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, в. о. міністра з питань аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь, кандидат у народні депутати України за 185 округом від політичної партії «Слуга народу» Володимир Іванов та директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода.

Каховчани презентували одну з найпопулярніших всеукраїнських продовольчих компаній «Чумак», а також провели екскурсію сучасним виробництвом.

«Мої діти не їдять інших макаронів, окрім «Чумака», – жартома відзначив херсонський губернатор Юрій Гусєв.

Крім цього, відбулась конструктивна робоча зустріч за «круглим» столом. Обговорювали перспективи інвестування регіону компанією «Чумак», можливим розширенням виробництва та відповідними кроками з боку місцевої влади.

Генеральний директор ПрАТ «Чумак» Юрій Горянич розповів про перебіг справ в компанії та останні досягнення. Відмітив, що продукція «Чумак» чи не єдина в тренді органік і дотримується не просто безпечних, а й здорових рецептур.

Нагадаємо, що «Чумак» – найбільший виробник томатних продуктів (паст, соусів, соків), а також єдина компанія, яка переробляє сировину регіональних фермерів, вирощену на українських родючих ґрунтах поблизу із виробництвом. Звідси й всім відоме гасло компанії – «З лану – до столу».