З 1 січня зростуть тарифи на газ для побутових споживачів Херсонщини

З 1 січня зростуть тариф на природний газ та вартість його доставки для побутових споживачів Херсонщини.

Тариф на послуги розподілу природного газу для Акціонерного товариства «Херсонгаз» з 1 січня 2021 року становитиме 2,016 грн на 1 куб. м на місяць (з урахуванням ПДВ).

Про це повідомляє АТ «Херсонгаз».

Тариф встановлено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 16 грудня №2463.

Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ «Херсонгаз» оновляться після 10 січня 2021 року. Також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу.

Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ «Херсонгаз», рахунки будуть надіслані поштою.

Раніше про збільшення тарифу на природний газ повідомила і ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яка з 1 грудня є постачальником останньої надії для споживачів Херсонської області.

У січні ціна 1 кубометра газу встановлена на рівні 7,22 грн (з урахуванням ПДВ).

У грудні поточного року ціна складає 6,33 грн.

Нагадаємо, через те, що з 1 грудня ТОВ «Херсонрегіонгаз» не має можливості здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам Херсонщини, жителі області автоматично на 60 днів стали споживачами компанії «Нафтогаз», як постачальника останньої надії.