Встановлення кисневої станції у Каховській лікарні перевірило обласне керівництво

Каховську лікарню перевірили на хід встановлення кисневих станцій. Заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Шибаєв та директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко проводитимуть такі перевірки по медичних закладах області.

Першим об’єктом стала КНП «Каховська ЦМЛ». У медзакладі, вже з наступного понеділка, розпочнеться монтаж та підключення кисневої станції, що буде введена в експлуатацію до кінця тижня.

«У період боротьби з коронавірусною хворобою для облдержадміністрації пріоритетним завданням є забезпечення закладів охорони здоров’я киснем. Це питання знаходиться на особливому контролі очільника області Сергія Козиря, за дорученням якого ми сьогодні приїхали до лікарень», – зазначив Андрій Шибаєв.

Встановлення кисневих станцій відбудеться також в Скадовській центральній міській лікарні, Голопристанській районній лікарні та Олешківській багатопрофільній лікарні.

Окрім того, в рамках робочої поїздки Андрій Шибаєв також перевірив готовність приймальних відділень, будівництво яких відбулося в рамках програми «Велике будівництво». Адже, саме цей об’єкт викликав багато запитань у керівництва області.