Волонтери Нової Каховки піклуються про пенсіонерів

З 5 квітня у Новій Каховці проходить благодійна акція «Подарунок від онуків», котра направлена на підтримку найбільш вразливих до коронавірусу категорій населення.

Ініціативним організаторам виступає волонтер та підприємець Севіль Абієва.

Заручившись підтримкою небайдужих благодійників, команда допомагає тим, кому потрібна підтримка в у мовах карантину. Люди похилого віку особливо вразливі до Covid-19, тому держава наполягає на їх повній самоізоляції.

Волонтери збирають та доставляють набори з продуктами харчування й засобами особистої гігієни. На сьогоднішній день набори отримали 250 людей, незабаром благодійники роздадуть ще 250 пакунків.

«Подарунок від онуків» – проєкт, в якому в перший тиждень 12 підприємців міста взяли на себе, в тяжкі часи для бізнесу, додаткові соціальні навантаження! Вони воїни світла, які приходять в скрутну хвилину і без зайвих слів допомагають тим, хто не має змоги подбати про себе самостійно. Низький вам уклін від дідусів і бабусь, які завдяки Вам матимуть їжу на цілу неділю», – пише Севіль.

Долучитися до волонтерів може кожний хто бажає, треба лише подзвонити координатору та дізнатися деталі. Номер для зв’язку: +380 95 391 06 76.

«250 сімей з Веселого, Козацького, Райського, Тополівки, Дніпрян, Обривок, Таврійська і Нової Каховки отримали по 2 пакети (один з продуктами, інший з овочами з борщового набору).

Емоції у всіх різні від побаченого. Хтось у розпачі, хтось відчував гордість, бо зміг допомогти, хтось був морально пригніченим, хтось відчував наче його занурили у помиї. Кожен з волонтерів отримав величезну порцію інформації для роздумів», – розповідає Севіль.