Волонтер Корпусу Миру США працюватиме в Новій Каховці

В новокаховському офісі ГО «АРР ТОТГ» 13 листопада відбулася прес-конференція з волонтером Корпусу Миру США Томасом Чоєм.

Він вивчав економіку та публічну політику в Чиказькому університеті, а потім працював у Bank of America в Нью-Йорку протягом двох років. Томас Чой є одним з чотирьох добровольців Корпусу Миру, який буде працювати протягом наступних двох років в Новій Каховці. Корпус Миру відновив свою роботу в Україні після Революції Гідності 2014 року.

З 1992 року Корпус Миру співпрацює з Україною, зокрема з міністерством економіки, міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту і міністерством освіти і науки. Основною метою організації є сприяння світовому миру та співробітництву, задовольняючи потреби країн у фахівцях, а також створення культурного обміну. Корпус Миру є аполітичним та нерелігійним державним органом США.

Метою конференції стала зустріч волонтера з місцевими ЗМІ для  ознайомлення з метою його перебування та подальших планів щодо співпраці з Агенцією регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (http://www.arr.ks.ua). Томас розповів, що він радий співпрацювати з місцевими органами влади і бізнесу та сприяти побудові організаційних можливостей  для створення сталого економічного розвитку об’єднаних територіальних громад  Херсонської області, а також сприяти  стратегічному плануванню та управлінню проектами «АРР ТОТГ». Він буде допомагати у проведенні тренінгів та заходів в креативному просторі Clever Club, який відкрився 1 вересня і працюватиме як соціальне підприємство.

Команда агенції має багато планів на 2019 рік: двічі на тиждень проводитиметься «SpeakerClub», де Томас буде навчати всіх бажаючих іноземній мові, по неділях Томас с Дар’єю Крамчаніною проводитимуть кіно-тренінги, а з головою організації Павлом Ярмієм заплановані «бізнес-вечори біля каміну». Так, вчора, 13 листопада, в приміщенні Clever Club відбулася перша зустріч Speaker Club з потенційними спікереми. Було проведенно анкетування, для визначення рівня володіння англійською мовою, а також обговорені подальші теми тренінгів. Всього прийшло 35 людей, з яких 50% володіють англійською мовою на базовому рівні та 50% мають гарний розмовний рівень. Місією Speaker Club є навчання новокаховчан англійської мови. Наступна зустріч відбудеться  15 листопада.

Однією з ключових подій грудня стане тренінг з соціального підприємництва від Вікторії Кулакової. За графіком подій можна слідкувати на сторінці Clever Club –  http://www.arr.ks.ua/clever-club. Нагадаємо, креативний простір знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Миколи Букіна, 70-А.