Визначились остаточні склади Новокаховської міської та Каховської районної рад

Визначились остаточні склади Каховської районної та Новокаховської міської рад: тих депутатів, хто відмовився від мандатів, замінили наступні за партійними списками.

У Новокаховській міській раді від мандатів відмовились двоє: Сергій Хоменко і Юлія Гаврилюк від «Батьківщини». Тому обраними визнано Віталія Задирка та Ігоря Протоковила, повідомив на 2-й позачерговій сесії ради, яка відбулась сьогодні, 24 листопада, голова міської ТВК Сергій Галаган. Нагадаємо, що Хоменко призначений заступником міського голови, а Гаврилюк обрали до Каховської райради.

Міська теркомісія також зареєструвала депутатів від партії «Нам тут жити»:Анатолія Білого, Олександра Лук’яненка, Юрія Власова, Олену Михайлову та Олександра Курдова, якого визнано обраним у зв’язку із смертю Павла Розломія.

На 2-й сесії міської ради нових депутатів включили до складу постійних депутатських комісій: Михайлову — бюджетної, Білого, Протоковила — комунальної, Власова — земельної, Задирка, Курдова, Лук’яненка — гуманітарної.  

У Каховській районній раді від мандатів відмовилися одразу 8 обраних депутатів, повідомила на першій сесії ради голова районної ТВК Олександра Костильова.

Від партії ОПЗЖ заяви про відмову від депутатських мандатів написали Віта Прийма, Віталій Штанько, Андрій Щербина (останні двоє обрані до Херсонської обласної ради), від ЄС – Наталія Таранішина (обрана до Каховської міськради), Валерій Салтиков, Сергій Хлань (обрані до Херсонської обласної ради), від «Слуги народу» — Іван Гайдаманчук (обраний до Новокаховської міської ради) та Віктор Найдьонов від партії «Наш край» (обраний до Тавричанської сільської ради).

Натомість обраними визнано: Діну Бриль, Володимира Домбровського, Петра Матвієнка (ОПЗЖ), Антона Жукова, Наталію Осоченко, Ірину Салтикову (ЄС), Оксану Якубову (Слуга народу) та Бориса Альошина («Наш край»).   

Нагадаємо, що до новоутвореного Каховського району з центром у Новій Каховці увійшли Новокаховська ОТГ (Новокаховська міська рада і колишні Веселівська сільська та Козацька селищна ради Бериславського району) та 5 колишніх районі Херсонщини (Великолепетиський, Верхньорогачицький, Горностаївський, Каховський і Чаплинський).