Вихованці новокаховського клубу «Хваранг-до» завоювали 13 медалей на Кубку України з таеквондо

Кубок України з таеквондо серед юнаків та дівчат  відбувся 16-19 листопада в м. Черкаси. В змаганнях взяли участь 540 спортсменів з різних куточків України. Нову Каховку представляв клуб «Хваранг-до» у складі команди з 19 спортсменів.

На цьому Кубку кращі таеквондисти України боролися за путівку на чемпіонат Європи та чемпіонат світу. Серед різних вагових та вікових категоріях новокаховчани посіли такі призові місця:

І місце – Олександр Броннік (силовий тест)
І місце – Олександр Плаксин (спаринг у категорії до 75 кг) 16-17 років, також завоював ІІ місце по тулям (формальні вправи);
І місце – Єлизавета Мельникова (спаринг у категорії до 55 кг) 14-15 років, також завоювала ІІІ місце по тулям (формальні вправи);

ІІІ місце – Тимофій Сабіров (спаринг серед чоловіків, 52 кг);
ІІІ місце – Катерина Волошина (спаринг у категорії до 50 кг) 14-15 років.

За підсумками загального заліку команда Нової Каховки посіла ІІІ місце, завоювавши ще один кубок. Перше місце дісталося збірній столичній команді «Спарта», а друге посіла збірна команда Харківської області.

Тренують юних спортсменів майстер спорту України Олександр Броннік,  заслужений тренер України, президент клуба «Хваранг-до» Віктор Слюсар та майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту України Мадонна Баранова.